Kurumsal

AYÇA MOBİLYA
KİMDİR?

Ayça firması daha öncesinde uluslararası lojistik ve inşaat sektörlerinde büyük çalışmalar yapmış ve nihayetinde mobilya sektöründe yer edinmeye karar vermiş olan bir firmadır. Mobilya tasarım ve imalat fikri kurulumundan epey öncesine dayanmaktadır.

Markamız için kalite kırmızı çizgimizdir. Markamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Müşterilerimizin bizimle sağlıklı iletişim kurabilmesi için 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ayça mobilya 2023 yılının Ocak ayında Mehmet Atila tarafından kurulmuş olup, son teknoloji makineler ve alanında yüksek tecrübeye sahip mobilya ustaları ile sıkı bir araştırma/geliştirme ve tasarım çalışmasının ardından seri üretime geçmiş olan bir mobilya firmasıdır. Fabrika Şehitkamil/Gaziantep 2. organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Kurumsal bir marka olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyar ve sizleri fabrikamızın’ın Show-room’una bekleriz.

Neden Ayça Mobilyayı Tercih Etmelisiniz?

Ayça Mobilya ile evinizi veya ofisinizi döşerken kalite, tasarım ve müşteri memnuniyeti konularında güvende olacaksınız. Bizimle iletişime geçin ve mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayalım.

+10,000

Mobilya İmalatı

+10,000

Mobilya Satışı

+10,000

Müşteri Memnuniyeti

+25,000

Mutlu İnsan